Підготовка до школи дітей

Підготовка дітей до школи

Якісна підготовка дитини до шкільних буднів – фундамент для подальшого успішного навчання. Школа не повинна стати стресом для першокласника, якщо до цього моменту він вже добре знає, з чим йому доведеться зіткнутися у шкільному класі. Він вже має отримати певні навички читання, письма, рахунки, а також навички комунікації з однолітками та вчителями.

Добре підготовлені діти до школи швидше залучаються до процесу навчання та набагато легше адаптуються до шкільного середовища, а також краще витримують навчальне навантаження. Тому процес підготовки до школи варто розпочинати з дитячого садка.

ігри для підготовки дітей до школи
ігри для підготовки дітей до школи

Програма підготовки до школи

Підготовка до школи здіснюється за комплексною освітньою програмою «Дитина в дошкільні роки», яка спрямована на цінності та інтереси дитини, враховуючи її вікові можливості, збереження дитячої субкультури, а також допоможе вашим діткам підготуватися до шкільного життя, розвинути розумові здібності, навчить думати, фантазувати, вирішувати спірні питання, знаходити вихід із будь-якої життєвої ситуації, використовуючи нестандартні рішення.

ігри для підготовки дітей до школи
ігри для підготовки дітей до школи

Додаткові методики 

На допомогу до освітньої програми ми підключили методику Л.Г.Петерсон та елементи ейдетики.

Суть методики Петерсон в тому, що знання викладаються дітям у доступній і простій формі, причому дитина як би нашаровує нову інформацію на вже наявні знання. Головне, що пропанує підготовка до школи з Петерсон: «Не життя для математики, а математика для життя» з урахуванням своїх можливостей і здібностей, творчо підходити до вирішення найрізноманітніших завдань.

Усі освітні процеси та заняття проводяться в ігровій формі. Вправи з ейдетики допомагають підготувати дітей до школи, покращити звикання до навчального процесу та засвоєння предметів різного напряму. “Не буває поганої пам’яті – ми просто не вміємо нею користуватися, а для цього потрібно розвивати асоціативне мислення”. Ейдетіка- це розвиток уваги, пам’яті, різних видів мислення, спосіб подачі навчального матеріалу. Вона включає всі аналізатори дитини: дозволяє почути, спробувати, понюхати, передати нове через знайомі дітям образи.

ігри для підготовки дітей +до школи

Переваги групової підготовки до школи у “Веселих ельфах”

Завдяки використанню найкращих методик та збалансовано побудованому освітньому процесу, діти під час уроків підготовки до школи отримують знання, кількість та якість яких набагато перевищує обсяг, передбачений державною дошкільною освітньою програмою.

 

30-40 хвилин

У групі до 7 осіб

2-3 рази на тиждень

Групові заняття для дітей садка включені у загальну вартість

Індивідуальна підготовки до школи у “Веселих ельфах”

Індивідуальна підготовка до школи з педагогом може бути чудовим варіантом для забезпечення успішного старту вашої дитини у школі. Існує деяка переваги такого підходу:

  • Індивідуальний підхід: Педагог створює навчальну програму, яка враховуватиме конкретні потреби, інтереси і рівень готовності вашої дитини до шкільного навчання.
  • Оцінка готовності до школи: Педагог проводить оцінку готовності вашої дитини до школи і виявити сильні та слабкі сторони, щоб розробити план розвитку.
  • Розвиток ключових навичок: Педагог працює над розвитком ключових навичок, необхідних для успішного навчання в школі, таких як мовлення, читання, письмо, лічба тощо.
  • Соціальна підготовка: Педагог допомогає дитині розвинути соціальні навички, такі як спілкування з однолітками, вміння розв’язувати конфлікти і співпрацювати в групі.
  • Підготовка до шкільної роботи: Педагог знаходить способи зробити навчання цікавим і захоплюючим для дитини, використовуючи різноманітні методи і матеріали.
  • Підтримка батьків: Педагог надає поради і підтримку батькам щодо підготовки до школи, відповідає на їх питання та вирішує будь-які проблеми, що виникають.

Загалом, співпраця з педагогом для індивідуальної підготовки до школи допоможе вашій дитині впевнено вступити у шкільне життя з готовністю і ентузіазмом.

30-45 хвилин

Індивідуально

2-3 рази на тиждень

250 грн заняття
 

Записатися на курс

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *