Індивідуальні та групові заняття

Індивідуальні чи групові заняття? Що вибрати?

Батьки, віддаючи дитину у розвиваючий центр на творчі заняття, задаються питанням, що краще для їхньої дитини індивідуальні заняття чи групові з іншими дітьми?

Обидві форми навчання мають як плюси так і мінуси. Давайте розглянемо докладно кожен вид окремо.

Індивідуальні заняття

Однозначною перевагою занять індивідуальних, наприклад творчість – це те, що в ході роботи виправляються недоліки, а це само собою формує правильні навички в техніці. Дитині приділяється вся увага, і якщо виникають питання щодо виконання завдання, вона може відразу обговорити це з викладачем, не відкладаючи на потім.

Також на відміну від групового, на індивідуальному занятті педагог може провести ретельнішу діагностику початкових умінь і знань підопічного.

Вченими вже доведено, що у випадку, коли викладач звертається до дитини особисто, нова інформація засвоюється краще.

Працюючи з учнем віч-на-віч, викладач може відхилитися від програми, доводячи знання з певної теми до досконалості, або у разі, коли учень має здібності, забігати вперед. Вважається, що якість навчання в індивідуальній формі значно вища.

Що стосується мінусів такого роду занять, це насамперед їхня вартість. Адже відомо, що такі заняття коштують у два, а то й утричі дорожче за групові.
 індивідуальні заняття у саду

Групові заняття

Діти дуже сприйнятливі до чужих успіхів. Можна сказати, що в ранньому віці, вони намагаються бути схожими на інших або хоча б бути як усі. А якщо в групі всі встигають виконувати завдання, одержують похвалу викладача, то й слабка дитина тягтиметься до вершини знань, удосконалюючись і прагнучи бути кращою.

Дітей у групі поєднує вікові особливості та особлива атмосфера. Дітям подобається вчитися. Їм до вподоби відповідати перед класом, адже це свого роду змагання: хто краще відповість, того більше відзначать. Вартість занять орієнтована людей із середнім достатком, тому вважається доступною всім бажаючих.

Перш ніж вибрати яка форма занять прийнятна вам та вашій дитині, пройдіть консультацію у наших педагогів. 
групові заняття з дітьми у садку

Для ваших діток у Дитячому центрі “Веселі ельфи”:

Для дітей, які відвідують сад та приходять тільки на заняття в індивідуальній та груповій формі:

Програма садуДодаткові заняття
  • Групи повного дня (з 8:00 до 18:00) або півдня (з 8:00 до 12:40) з відвідуванням індивідуальних групових занять з логопедом, психологом, дефектологом, соціалізація та адаптація діток та перебування в групі  однолітків та старших за віками дітей, музики   занять, логоритміка, оздоровчі заняття, спрямовані  на координацію рухів, зміцнення м’язів та вестибулярного апарату, розвиток вольової сфери, ляльковий театр, уміння взаємодіяти в дитячому колективі, розвиток сприйняття, уваги, пам’яті, мислення, розкриття творчих здібностей дітей, формування у дітей навичок самообслуговування (уміння самостійно одягатися та роздягатися, мити) руки, користуватися туалетом, прибирати за собою іграшки та ін.
  • Індивідуальні розвиваючі та корекційні заняття з логопедом, дефектологом, логопедичний масаж  та артикуляційна гімнастика, стимуляції мовної активності, труднощі орієнтації власного тіла та у просторі  і т.д;
  • Індивідуальні та групові заняття психолога з дітьми від 2,5 до 7 років, заняття з формування готовності до навчання, допомога в адаптації дитини до дитячого садка та школи.
  • Групові розвиваючі заняття з дітьми 3-4 та 4-5 років, розвиток соціально-комунікативних навичок, формування  елементарних математичних уявлень, розвиток мови, розвиток дрібної та грубої моторики, музичний розвиток, художній та естетичний розвиток (ліплення воском та кольоровим тестом, аплікації, рукоділля, підготовка до школи, арт-терапія для дітей)
  • Кожній тиждень заняття проходять за особливою тематикою, що сприяє всебічному розвитку дітей та допомогає розвивати кругозір. 

Записатися до саду

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *