Музичне заняття для дітей

Музичне заняття для дітей

Музична студія  «Чарівні звуки»

У студії «Чарівні звуки» займаються діти віком від 2 до 7 років. На групових музичних заняттях на дітей чекають:

  • логопедичні розспівування;
  • розвиток музичного слуху та ритму;
  • ознайомлення з різноманітними музичними творами;
  • набуття певних знань, умінь та навичок зі слухання музики;
  • музично-ритмічні рухи під швидку та спокійну музику.

Наше завдання під час музичних занять:

  • познайомити дошкільнят зі світом музики та інших мистецтв, розширити їх кругозір;
  • викликати та підтримувати живий інтерес до музики, розвивати музично-естетичні потреби дитини;
  • спонукати до емоційної та словесної оцінки музики, сформувати “скарбницю вражень”;
  • спонукати дітей до вираження своїх музичних вражень у виконавській, творчій діяльності;
  • розвинути у дітей творче мислення через розвиток музичних здібностей.

У чому користь від занять музикою?

 Музика робить духовно багатшим. Емоційний світ наших дітей дуже яскравий і насичений. Саме музика допомагає нашим дітям зберегти його багатство, стати добрішими та витонченішими. Давньогрецькі рукописи свідчать: “Музичне виховання – найпотужніша зброя, оскільки ритм і гармонія проникають у найпотаємніші глибини людської душі”.

 Музика привчає до праці. Для того щоб віртуозно виконувати окремі акорди, пасажі та фрази необхідно вперто і зосереджено репетирувати. Музичні заняття дають дитині одне з найважливіших умінь у житті – багато трудитися.

 Музика розвиває координацію. У дітей, які займаються музикою, краще розвинена координація та дрібна моторика. В результаті покращуються зв’язки між різними центрами мозку, швидше розвивається просторове мислення.

 Музика розвиває інтелект. Як показують дослідження, у дітей, які займаються музикою, розвивається швидша реакція, вони краще засвоюють математичні знання та люблять читання. Такі діти швидше розуміють і глибше сприймають світ.

 Музика зближує дітей і батьків. Участь юного музиканта в імпровізованих сімейних концертах, спів з мамою або бабусею, прослуховування музичних творів разом з татом, безумовно, допомагають порозумінню в сім’ї та зближенню різних.

 Музика робить сильнішими. Музичні заняття виховують у дитині не тільки тонке розуміння світу, а й розвивають рішучість і впевненість у собі. 

 Музика вчить  доброті. Коли юний музикант грає для інших, він ділиться своєю добротою з оточуючими, приносить їм радість. Теж він відчуває у відповідь. Його духовний світ стає багатшим, а життя маленької істоти наповнюється величезним змістом. Не забувайте про це!

 
музичні заняття з дітьми
 

Переваги заняття музикою у “Веселих ельфах”

Програма наших музичних занять – це програма роботи з музичного розвитку дітей, заснована на багаторічному досвіді практичної роботи з дітьми. Це ігрові музичні заняття, які допоможуть розвинути в дітях доброту, любов до людей, природи та мистецтва, відкритість, працьовитість, чуйність. Це подорож у чарівний світ музики!

 

30 хвилин

10-15 діточок

2 рази на тиждень

Заняття включені до загальної вартості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *