Музичні руханки

Музичні руханки

Переваги музічних руханок для дітей дошкільного віку

Для дітей рухи під музику є не тільки приємним проведенням часу, але й лікувальною рухово-танцювальною діяльністю. Треба, щоб дитина відчула власне тіло, це дозволяє реалізувати танцювальні рухи. Застосування унікальної методики французького експерта з аутизму П. Сансона при проведенні комплексу корекційної роботи дозволяє активізувати розумовий розвиток дітей, усунути поведінкові розлади, зайву активність, тривожність, негативізм. Танцювальні рухи за показом педагога концентрують увагу дітей, встановлюють очний контакт.

Як відбуваються заняття?

На уроках музичної руханки діти навчаються за допомогою об’єднання танцювальних рухів із природою, природними явищами у різних іграх та вправах зображати тварин, комах, птахів. За допомогою кращих зразків класичної, народної та сучасної музики із застосуванням ритміки, діти набувають танцювальних класичних елементів, вчаться відчувати своє тіло та орієнтуватися у просторі. Розвиваються творчі здібності дітей та уява, а також пам’ять та увага. На кожному занятті проводиться робота щодо поліпшення просторово-часової орієнтації, квазіпросторових відносин, черги, поетапності, координації рухів (психомоторики).

Діти вчаться сприймати танцювальну музику, розрізняти темп, характер, динамічні відтінки, ритмічний малюнок. На заняттях використовують предмети для танців, м’які іграшки, спортивний інвентар.
 
музичні руханки
дитячі танці

 

Вплив танців на дітей

Після кількох місяців занять, діти починають краще говорити та виявляти емоції. Допоміжні аксесуари (іграшки, спортінвентар) допомагає дітям через ігрову форму зміцнити опорно-руховий апарат, усунути сутулість, плоскостопість.

У танці діти самовиражаються, передаючи емоційно-сюжетні образи. Танцювальні заняття розвиває почуття ритму, пластику та орієнтування у просторі.
 
музичні руханки
 

Переваги заняття музикою у “Веселих ельфах”

Програма наших музичних занять – це програма роботи з музичного розвитку дітей, заснована на багаторічному досвіді практичної роботи з дітьми. Це ігрові музичні заняття, які допоможуть розвинути в дітях доброту, любов до людей, природи та мистецтва, відкритість, працьовитість, чуйність. Це подорож у чарівний світ музики!

 

10-15 хвилин

Усі групи

Кожного дня

Заняття включені до загальної вартості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *